Michal Drotován

Starosta mestskej časti Bratislava-Rača

Projekty športovísk v Rači


Od roku 2019 sme každý rok opravili aspoň jedno veľké športové ihrisko v Rači. Postupne sa ten počet zvyšoval a do budúcna máme ďalšie plány. Viac sa dočítate v tomto článku.
Opravy chodníkov v Rači

Nakoľko sme prevzali veľký investičný dlh, kedy sa dlhé desaťročia investovalo minimum peňazí do opráv chodníkov,  hneď po mojom nástupe do pozície starostu sme aj s kolegami začali postupnú obnovu chodníkov v správe mestskej časti Rača. Článok k tejto téme dostupný tu.

Plán investičných projektov na obdobie 2022-2026


Prioritou nášho teamu je dokončiť projekty školy Plickova, škôlky Kadnárova, ďalšie rozbehnuté projekty ako park Strelkova či KS Žarnovická. Viac o projektoch tu. 

Prípad Dolný Slanec a komunikácia Malokrasňanská


Obšírny opis krokov v prípade konaní Dolný Slanec a komunikácia Malokrasňanská je dostupný tu.

Starosta Rače M. Drotován vo veľkom ROZHOVORE: Frustrujúca doba môže byť výzvou na nový začiatok


Ako zasiahla pandémia mestskú časť, ako hodnotí svoje tri roky vo funkcii a aké má ďalšie plány? Vyspovedali sme starostu Rače Michala Drotována. Celý rozhovor tu


Zahusťovanie výstavby v Rači si želá najmä "zvláštna" aktivita

Nielen o zvláštnej aktivite mladých ľudí z celého Slovenska, ktorí sa rozhodli zapojiť do pripomienkovacieho konania na magistráte, ale aj o nedostatku kapacít v školách a škôlkach, či plánovanej masívnej výstavbe, sme sa porozprávali so starostom  MČ Bratislava-Rača Michalom Drotovánom.

Blog na račan.sk

SMEblog